• Premium producten
  • Engineering en Services
  • In-house bewerkingscentrum

Maak kennis met kennis

VRAAG OFFERTE AAN
Financial wizard Jan Verduin

Jan Verduin

Managing Director

+31(0)72 54 120 08

jan.verduin@spruit.nl

Alt tekst

Ben Schüller

Sales Director

+31(0)6 515 07 504

ben.schuller@spruit.nl

 

Bob Stijsiger

Technical Service Manager

+31(0)72 54 120 14

bob.stijsiger@spruit.nl

Specialisme: Tandwielkasten, koppelingen

Stephan Spruit

Team Leader Sales

+31(0)72 54 120 03

stephan.spruit@spruit.nl

Specialisme: kettingen, riemen

Dick van Opzeeland

Team Leader Sales

+31(0)72 54 120 19

dick.van.opzeeland@spruit.nl

Specialisme: lagers, riemen

Niels Droog

Technical Engineer

+31 (0)72 54 120 44

niels.droog@spruit.nl

Specialisme: Inventor

Bert Vader

Supervisor Warehouse

+31 (0)72 54 120 51

bert.vader@spruit.nl

Jolanda de la Fosse

Sales Support

Tel: +31 (0)72 54 120 06

Email: jolanda.de.la.fosse@spruit.nl

 

Sem Spruit

Corporate Brand Marketeer

+31 (0)72 54 120 21

sem.spruit@spruit.nl

 

Naar boven